PETG Filament - zaxe.com.tr

PETG Filament

Endüstriyel seviyede mükemmel sonuçlar

PETG filament yüksek kalitede ve 1.75mm çapında 6 farklı renkte üretilmektedir. Yüksek darbe dayanımına sahip kopolyester bir malzeme olan Zaxe PetG oldukça düşük çekme katsayısına sahiptir. Bu sayede ABS sağlamlığında ve yüksek hassasiyete sahip baskılarınızda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Zaxe PETG, kokusuz baskı süreci ile güvenli baskılar almanızı sağlar.

Zaxe PETG maket üretimi, mimari model üretimi, fonksiyonel parça prototiplemesi ve mekanik parça üretimi gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.
ABS veya PLA gibi diğer termoplastiklerin basınç altında kolayca deforme olduğu yerlerde kullanıma uygundur.

PETG Filamentin Kullanım Alanları

PETG filament, ekstra sağlam bir 3D baskı malzemesidir. Son derece yüksek mukavemetli bir filamenttir. Çok sağlam ve güçlü baskılar elde edilebilir ve çok düşük çekme oranına sahiptir. Bu da bunu daha büyük düz yüzeyler için mükemmel kılar. PETG, ABS ve PLA’ya mükemmel bir alternatiftir, daha yüksek mukavemet, daha düşük büzülme ve daha pürüzsüz bir yüzey sunar.

PETG ayrıca bilezik, yüzük, tasma gibi sanatsal baskılar için de harika bir materyaldir. Işığı güzel bir şekilde yansıtan hoş, parlak, şeffaf bir görünüm elde edebilirsiniz.

PETG Filament Renk Çeşitleri

Satın Al
Open chat
Merhaba
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?