3D Yazıcı Malzemeleri, Filamentleri ve Fiyatları - zaxe.com.tr
zaxe filaments

Zaxe Filamentler

Filament ile teknolojinin buluştuğu an

Geliştirilmiş NFC+ malzeme tanıma sistemi sayesinde Zaxe filamentleri otomatik olarak algılanır. NFC+ sistemi, filamentinizin üretim tarihi, kullanılan malzeme miktarı, malzeme çeşidi ve rengi gibi birçok veriyi depolar ve sizi filamentinizin durumu hakkında bilgilendirir.

PLA Filament

Çevre dostu ve yüksek hassasiyetli baskılar

PLA filament yüksek kalite ve hassasiyette, 1.75mm çapında üretilmektedir. PLA (Polylactic acid) biyobozunur (biodegradable) ve biyoaktif (bioactive) olan mısır nişastası, pancar kökü veya şeker kamışı gibi yenilenebilir kaynaklardan üretilen bir termoplastiktir. Stabil erime özelliği ve baskı esnasında dış ortamdan çok az etkilenmesi, PLA’yı yüksek ölçü hasasiyeti isteyen baskılar için iyi bir tercih yapıyor.

Satın al
zaxe pla print

Renk seçenekleri

Siyah

ABS Filament

Yüksek kaliteli, endüstriyel

ABS filament yüksek kalite ve hassasiyette, 1.75mm çapında üretilmektedir. Piyasada en yaygın kullanımı olan termo plastiklerden biri olan ABS, televizyon kumandanızdan otomotiv sanayine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak sanayi ve profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Satın al
zaxe endüstri

Renk seçenekleri

Siyah

Flex Filament

Çevre dostu ve yüksek hassasiyetli baskılar

Flex filament – TPU 95A materyalinden yüksek kalite ve hassasiyet ile 1.75mm çapında üretilmektedir. Esnek yapısı sayesinde özel uygulamalarınızda hiç bir ayar gerektirmeden kullanın detayları kusursuz hale getirin.

Satın al
zaxe flex

Renk seçenekleri

Siyah

PETG Filament

Endüstriyel seviyede mükemmel sonuçlar

PETG filament yüksek kalitede ve 1.75mm çapında 6 farklı renkte üretilmektedir. Yüksek darbe dayanımına sahip kopolyester bir malzeme olan Zaxe PetG oldukça düşük çekme katsayısına sahiptir. Bu sayede ABS sağlamlığında ve yüksek hassasiyete sahip baskılarınızda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Zaxe PETG, kokusuz baskı süreci ile güvenli baskılar almanızı sağlar.

Zaxe PETG maket üretimi, mimari model üretimi, fonksiyonel parça prototiplemesi ve mekanik parça üretimi gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.
ABS veya PLA gibi diğer termoplastiklerin basınç altında kolayca deforme olduğu yerlerde kullanıma uygundur.

Satın al
zaxe endüstri

Renk seçenekleri

Siyah

Open chat
Merhaba
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?