Blog

Ev Yaşamınızı Kolaylaştıran Baskı Önerileri

Evlerimizde bolca vakit geçirdiğimiz bu günlerde ev yaşamınızı daha kolay hale getirebileceğiniz baskı önerilerimiz var.

POŞET KLİPSİ

Poşet ağızlarının sıkı bir şekilde kapanmasına yardımcı olan poşet klipsi, poşetlediğiniz yiyeceklerin hava almadan uzun süre dayanabilmesini sağlıyor.

Poşet klipsinin STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

gsfdg

ASKI APARATI

Evinizin bir çok yerinde kullanabileceğiniz askı aparatı eşyalarınızı bir arada tutmada yardımcı olabilir. Böylelikle yerden tasarruf edebilirsiniz.

Askı aparatının STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

hook

KABLO TUTUCU

Evdeki teknolojik aletlerimizin sayısı arttıkça kablolara da hakim olmak güçleşiyor. Kablo tutucu ile kablolarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Kablo tutucunun STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

gsfdgfd

YUMURTALIK

Biliyoruz ki dünyanın en zor şeylerinden biri buzdolabında yer açmak… Özellikle aldığınız yumurtaları buzdolabına sığdırmakta zorlanıyorsanız 3 boyutlu yazıcılarınızla yazdırdığınız yumurtalık ile yerden tasarruf etmek mümkün.

Yumurtalığın STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

dfsfs

KENDİNİ SULAYAN SAKSI

Bazen çiçekleri sulamayı unuttuğumuz olabiliyor. Kendini sulayan saksı ile bitkilerin sulama periyodunu çok daha rahat kontrol edebilirsiniz. Saksı iki parçadan oluşuyor. Alttaki parça rezervuar görevi görüyor. Böylelikle bitkiniz ihtiyacı olduğunda su gereksinimini karşılayabilecek.

Saksının STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

pot

BUZDOLABI DÜZENLEYİCİSİ

Malum konu yine buzdolabı. Eğer yeterli yeriniz yoksa bastığınız bu düzenleyici ile buzdolabında daha fazla boş alanı değerlendirebilirsiniz.

Düzenleyicinin STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

few

TELEFON STANDI

Bir işle uğraşırken bazen telefonumuzu ya da tabletimizi uygun bir yere sabitlemek isteyebiliriz. En basit haliyle telefonunuzdan izlediğiniz bir yemek tarifini uygularken böyle bir şeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çok amaçlı telefon standı tam olarak bu işe yarıyor.

Telefon standının STL dosyasına buradan erişebilirsiniz.

stand