ABS Filament - zaxe.com.tr

ABS Filament

Yüksek kaliteli, endüstriyel

ABS filament yüksek kalite ve hassasiyette, 1.75mm çapında üretilmektedir. Piyasada en yaygın kullanımı olan termo plastiklerden biri olan ABS, televizyon kumandanızdan otomotiv sanayine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak sanayi ve profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Piyasada en yaygın kullanımı olan termoplastiklerden biri olan ABS (Acrylonitrile butadiene styrene), televizyon kumandanızdan, otomotiv sanayine kadar sahada bir çok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak sanayi ve profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilir.

  • ABS’yi diğer hammaddelerden ayıran en önemli özellikleri, darbe ve ısı dayanımıdır. Yüksek darbe direnci, ısı ve dış ortam UV dayanımı, Zaxe ABS’yi endüstri tarafından tercih sebebi yapmaktadır.
  • Baskı sonrası yüzey işlemeye müsait olan Zaxe ABS ile freze torna gibi işlem, kesme, zımparalama, delme, vidalama, boyama (sprey veya fırça boyaları), aseton buharı ile yüzey aşındırma ve parlatma gibi işlemler yaparak baskınızı mükemmelleştirebilirsiniz.

ABS Filamentin Kullanım Alanları

ABS filament, günümüzde 3D baskıda kullanılan en yaygın malzemelerden biridir. ABS (Akrilonitril Bütadien Stiren), ısıtıldığında kolayca kalıplanan ve soğutulduğunda eşit şekilde sertleşen bir termoplastiktir. ABS filament, birçok form alabildiği ve kalitesini koruduğu için, geleneksel imalatta çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. ABS filament, yapısal bütünlük ve detay gerektiren parçalar için çeşitli imalat endüstrileri tarafından da tercih edilir ve aşınan, yıpranan projeler için idealdir. Ürünün darbe direncini ve dayanıklılığını test etmek için hızlı prototipleme ve katmanlı üretim ortamlarında yaygın olarak kullanılır.

Satın Al

ABS Filament Renk Çeşitleri

Open chat
Merhaba
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?